2019 12 11
Kremliaus imperialistų muzika – nieko tokio?

rusijaPastarosiomis dienomis kai kas subtiliai bandė raminti tautą pasipiktinusią jau eiliniu Kremliaus pasiuntinukų bandymu-provokacija gaivinti deržavines nuotaikas Lietuvoje. „Neva, muzika nieko tokio, tai ne politika; leiskim žmonėms pasidžiaugt kolchozininko mentalitetu; nesipiktinkim tuo, nes taip tik darom reklamą renginiui“ etc. Gaila, kad mūsiškiai, skirtingai nei Kremliaus vanagai, šią elementarią simbolių kalbą skaito labai sunkiai.

Propagandiniai rusų portalai, atseit stebėdamiesi neigiama lietuvių reakcija į Gazmanovo „Pagamintas SSRS“, casino online lietuviams ironiškai siūlė piktintis ir bitlų „Back in the USSR“.

Kas įdomiausia, kaip tik su šia daina, simbolizavusia pasaulinę bitlomanijos epochą, Macca su Lennonu ketino užkariauti ir komunistinio lagerio rinką. Deja, jiems to pabandyti nebuvo leista.. Kremliaus valdovams net nekilo abejonių, jog liaudis, paragavusi pasaulyje visuotinį kvaitulį sukėlusių melodijų, gali tapti nebevaldoma bei su gaivališka jėga išspardyti ilgus metus tankais ręstą vergovinę santvarką.

Šiandien belieka apmaudauti, kad Politbiurui tuo metu vadovavo ne lietuvaičiai, o Brežnevo pakalikai. Galbūt Berlyno siena būtų kritusi dar Prahoje.

Kitaip tariant, jei nebekreipiame dėmesio į priešo simbolius, vadinasi jie jau atliko savo nelabą darbą.Print Friendly